menusearch
decopedia.ir

درباره ما

(1)
(0)
درباره ما

امروزه متدها و تکنیک های جدید بسیاری در حوزه ی لاغری و تناسب اندام در دنیا معرفی شده اند که مورد استفاده ی میلیون ها نفر قرار گرفته و زندگی آنها را از جهات مختلف دچار تحول و بهبود کرده است. رژیم غذایی کتوژنیک یا به طور مخفف کتو یکی از متدهای جدید لاغری است که به جای تمرکز بر کاهش کالری های رسیده به بدن بر تغییر ساختار سوخت و ساز انرژی در بدن تاکید دارد.این روش بدن را در حالتی از سوخت و ساز قرار می دهد که به آن کتوسیس می گویند. در حالت کتوسیس بدن برای تامین نیازهای خود به انرژی برای فعالیت های روزانه به جای روی آوردن به منابع قندی و کربوهیدرات از منابع چربی سالم استفاده می کند و بدین ترتیب بدن شما اصطلاحا به یک ماشین چربی سوزی تبدیل می گردد.

این روش علاوه بر اینکه برخلاف روش های مرسوم لاغری ،ضعف و کاهش توانایی جسمی و ذهنی را به دنبال ندارد بلکه به دلیل دستورهای غذایی سالم و پرانرژی آن می تواند موجب کاهش وزن،افزایش سطح پایداری و انرژی بدن،کنترل قند خون،افزایش تمرکز می گردد.

 

کتوژنیک دستورالعملی برای کاهش وزن ،کسب سلامتی و در پیش گرفتن یک سبک زندگی مبتنی بر تغذیه ی سالم است.

 

ما با بهره گیری از کارشناسان باتجربه در حوزه ی تغذیه و تناسب اندام این رژیم را با روش های تغذیه ی ایرانی بومی سازی کرده و متناسب با جنسیت و شرایط جسمانی هر فرد رژیم مخصوص هر فرد اراِیه می دهیم. 

همچنین با توجه به اهمیت مشاوره و پشتیبانی برای رسیدن به هدف ما تا درآغوش کشیدن تناسب اندام با شما همراه خواهیم بود.

طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز